środa, 25 stycznia 2017

Otulacz na zimę - perfumy Giordani Gold Essenza

Hej Kochani, wreszcie wracam po dłuższej przerwie. Dzisiaj chciałam Wam przedstawić mój ostatni nabytek - perfumy z Oriflame Giordani Gold Essenza.

(źródło zdjęcia pl.oriflame.com)


Na stronie Oriflame można przeczytać o nich:  Przepełniona kunsztem i promieniejąca unikalną nutą Kwiatu Pomarańczy Luxury Essenza kreacja, zamknięta w wyrafinowanym flakonie. Zapach mieniący się urzekającym blaskiem, niczym drogocenne krople płynnego złota. Luksusowa, kwiatowo-drzewna kompozycja dla kobiet doceniających sztukę pięknego życia.

Twórcą tych perfum jest Fabrice Pellegrin.

"Tworzenie perfum to długi proces wymagający kunsztu. Doskonalenie nuty kwiatu pomarańczy samo w sobie zajęło kilka miesięcy. Tę nutę, rozkwitającą w sercu Essenza, otaczają górne akordy cytrusów, w tym bergamotki, oraz bazowe nuty drewna toskańskiego – kolejny hołd oddany zapachowemu portretowi Italii.

Pozyskanie nuty kwiatów pomarańczy Pellegrin określa mianem „magii perfum”. Ten magiczny akord będzie odtąd stosowany tylko i wyłącznie w perfumach Essenza."


Nuty zapachowe to:
nuta głowy: kalabryjskie cytrusy, bergamotka, cytryna, mandarynka.
nuta serca: kwiat pomarańczy luxury essenza, jaśmin, zielone migdały.
nuta bazy: toskańskie drewno, bursztyn, piżmo

Zapach jest idealny na zimę. Słodki, ciepły, niezwykle kobiecy, a zarazem delikatny. Czuję w nim dojrzewające w słońcu owoce cytrusów. Przełamuje go woń drewna i piżma, dzięki któremu zapach nie jest orzeźwiający, ale trochę cięższy, orientalny i zmysłowy. Czuję się w nim luksusowo, na pewno spodoba się kobietom lubiącym elegancję i szyk. Ja używam go na dzień i na wieczór, chociaż zwolenniczki lżejszych zapachów pewnie wolałyby używać go jedynie wieczorem. To, na co warto zwrócić uwagę, to piękny i ciężki flakon z grubego szkła ze złotą zakrętką w kształcie kwadratowego klocka. Uważam, że te perfumy pod względem zapachu i wyglądu śmiało mogłyby konkurować z tymi z wyższych półek. Trwałość perfum też jest zadowalająca. Zapach z czasem pięknie rozwija się na skórze i pozostaje na niej ok. 6 godzin. Warto podkreślić, iż jest to woda perfumowana a nie toaletowa jak się często zdarza w firmach typu Avon czy Oriflame. Perfumy są zapakowane w piękny złoty kartonik.Za 50 ml w cenie regularnej zapłacimy obecnie 159,90 zł. Ja za tę cenę pewnie bym się nie zdecydowała na ich zakup, ale na szczęście w katalogu nr 1 można było kupić perfumy za 59,99 zł jeśli wydało się w poprzednim 39 zł i kupiło jeden produkt w obecnym. Gorąco polecam!

Subscribe to Our Blog Updates!
Share this article!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML