sobota, 7 grudnia 2013

Bielenda Pharm: trio na trądzik

Z paczki do testowania od Bielendy zostało mi do zrecenzowania jeszcze kilka rzeczy. Nadszedł czas na trzy produkty z serii Bielenda Pharm, które mają wspomóc walkę z trądzikiem. Oto one:

Matujący krem-żel na dzień
Antybakteryjna emulsja oczyszczająca
Antybakteryjny tonik normalizujący

Wszystkie produkty, których używałam z tej serii zaspokajają moje potrzeby. Oczywiście trądziku nie wyleczą, bo tego możemy wymagać jedynie od leków i produktów aptecznych, ale na pewno nie zrobią krzywdy. Mam wrażenie nawet, że uspokajają cerę i wypryski pojawiają się rzadziej.
Emulsja oczyszczająca ma fajną dosyć gęstą konsystencję z zieloną glinką i niacynamidem w składzie. Dobrze oczyszcza skórę. Jedynym minusem jest to, że dużo się jej wylewa na dłoń przez co jest mało wydajna. Podobnie jest z kremem matującym. Jego konsystencja jest za to lekka, krem szybko się wchłania, twarz się po nim nie świeci. Jest świeża, gładka i nawilżona. Wszystko czego od kremu na dzień możemy wymagać ten krem posiada. Został jeszcze tonik normalizujący. Tonik jest przezroczysty i z kolei bardzo wydajny. Zawiera niacynamid, czyli witaminę B3, który bardzo dobrze działa na cerę trądzikową. Jest idealnym dopełnieniem żelu i kremu. Jestem zadowolona z działania i efektów.

Warto wspomnieć, że powyższe kosmetyki nie zawierają składników mogących wywołać podrażnienie. Mają składy wolne od parabenów i bogate w takie substancje jak: kwas laktobionowy, kwas migdałowy, cynk, fiołek trójbarwny.

Poniżej składy wszystkich kosmetyków dla zainteresowanych.

Emulsja


TonikKrem


Konsystencja emulsji i kremy na dzień:


Mieliście którykolwiek produkt z tej serii?

Subscribe to Our Blog Updates!
Share this article!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Return to top of page
Powered By Blogger | Design by Genesis Awesome | Blogger Template by Lord HTML